Filtruj

Praca Szkola Policealna - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

OPIEKUN MEDYCZNY/OPIEKUNKA MEDYCZNA(NR 1172)

ZESPÓŁ DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ I OŚRODKÓW WSPARCIA W BYDGOSZCZYZESPÓŁ DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ I OŚRODKÓW WSPARCIA W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: świadczenie usług medyczno - pielęgnacyjnych i opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne zawód - Opiekun medyczny* wykształcenie min. średnie i ukończona policeal...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY(NR 1090)

Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - udział w opracowywaniu indywidualnych planów wspierająco-aktywizujących, ich realizacja, modyfikacja, - aktywne uczestnictwo w pracach zespołu, - organizowanie wydarzeń mających na celu integrację uczestników i ich rodzin ze środowiskiem lokalnym, - prowadzenie zajęć terapeutyc...

19.04.202419.04.2024