Filtruj

Praca Szkola Prywatna - Żagań

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca ds. Sprzedaży i Usług

nowa oferta
PEOPLEPROPEOPLEPRO
Żagań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produkty dbaj, by Klienci otrzymali odpowiednie usługi finansowe i ubezpieczeniowe bądź profesjonalny WYMAGANIA: wykształcenia średniego OFERUJEMY: umowę o pracę system premiowy szansę na awans kartę MultiSport z dofinansowani...

21.05.202421.05.2024

Przedstawiciel handlowy w branży transportowo-logistycznej z językiem angielskim

nowa oferta
HR WORK FORCE SP. Z O.O.HR WORK FORCE SP. Z O.O.
Żary

Przedstawiciel handlowy w branży transportowo-logistycznej z językiem angielskim Miejsce pracy: Żary Rekrutujemy dla Dla naszego Klienta, który jest liderem w branży transportowo-logistycznej poszukujemy Przedstawiciela handlowego z własną bazą klientów. Twój zakres obowiązków Monitorowanie realizac...

Magister Farmacji

nowa oferta
DR.MAX POLSKADR.MAX POLSKA
Kożuchów

Magister Farmacji Miejsce pracy: Kożuchów Twój zakres obowiązków sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym Nasze wymagania posiadasz wykształcenie farmaceutyczne ora...