Filtruj

Praca Szkolenia Techniczne B - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DS. BHP

nowa oferta
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W ŁODZIWOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W ŁODZI
Łódź

Zakres obowiązków: Do zakresu zadań pracownika zatrudnionego na w/w stanowisku należeć będzie m.in.: - przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk pracy, na których są zatrudnione kobiety w ciąży lub karmiące piersią bądź ...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łódź

Numer oferty: StPr/24/2111Obowiązki:Do zakresu zadań pracownika zatrudnionego na w/w stanowisku należeć będzie m.in.:- przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhpze szczególnym uwzględnieniem stanowisk pracy, na których są zatrudnione kobiety w ciąży lub karmiąc...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Manager ds. sprzedaży OZE

SERGIUSZ KABZIŃSKISERGIUSZ KABZIŃSKI
Łódź

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku odnawialnych źródeł energii zaprosi do współpracy osoby na stanowisko managerskie. Nasz Prąd to spółka akcyjna z pełnym zapleczem magazynowym oraz własnymi ekipami monterskimi. Realizujemy instalacje dla klientów indywidualnych, biznesowych i rolnictwa. W...

20.05.202420.05.2024
od 15000 zł