Filtruj

Praca Szlifierz Metali - Chorzów

1-3 z 3 ofert pracy

SZLIFIERZ METALI

ENERGOMONTAŻ ŚWIĘTOCHŁOWICE SP. Z O.O.ENERGOMONTAŻ ŚWIĘTOCHŁOWICE SP. Z O.O.
Chorzów

Zakres obowiązków: praca szlifierza metali Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Szlifierz metali staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Ślusarz/ Pracownik produkcji

nowa oferta
ANNAANNA
Knurów

OPIS Firma S.M. Tech obecnie poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko: Ślusarz/ Pracownik produkcji Szczegółowe informacje dotyczące firmy dostępne są na naszej stronie internetowej: www.smtech.pl Opis stanowiska pracy 1. Prace ślusarskie jak: trasowanie, cięcie (blach, prętów, rur...

26.06.202426.06.2024

Szlifierz ostrzarz pił trakowych w Tartaku Gródków koło Będzina

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO GRÓDKÓWPRZEDSIĘBIORSTWO PRZETWÓRSTWA DRZEWNEGO GRÓDKÓW
Będzin

Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Drzewnego Gródków Sp. z o.o. z siedzibą w 42-575 Gródków koło Będzina, gmina Psary, ul.Zwycięstwa 2, zatrudni pracownika na stanowisku Szlifierz-ostrzarz pił trakowych. Zakres obowiązków: 1/ praca na ostrzalni na półautomatach do ostrzenia pił trakowych, 2/ praca na m...

09.05.202409.05.2024
od 4300 zł