Filtruj

Praca Szlifierz Metali - Jasienie

1-2 z 2 ofert pracy

SZLIFIERZ METALI

AUROOM STAFFING SOLUTIONS SP. Z O.O.AUROOM STAFFING SOLUTIONS SP. Z O.O.
Jasień

Zakres obowiązków: szlifowanie wg wymaganych metod przez przełożonego, przygotowanie części metalowych do spawania, czyszczenie i obróbka wykańczająca elementów metalowych po procesie spawania Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Szlifierz metali pracowitość, sumienne podejście do wykonyw...

10.05.202410.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

Jasień

Zakres obowiązków: odbywanie kursów z pracownikami z miejsc zakwaterowania do zakładów pracy, okazjonalny transport międzymiastowy pracowników w promieniu 100 km, pomoc przy pracach organizacyjnych na terenie miejsc zamieszkania pracowników , odbywanie kursów na trasie Lubsko - Jasień Wymagania: w...