Filtruj

Praca Szlifierz Metali - Opoczno

1-3 z 3 ofert pracy

SZLIFIERZ METALI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Opoczno

Numer oferty: StPr/24/0298Obowiązki:OBRÓBKA I CZYSZCZENIE ODLEWÓWWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawoweMiejsce pracy: Piotrkowska 197, 20-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: SKIEROWANIESposób ap...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Szlifierz metali

FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA JAKUBOWSCY SP. J.FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA JAKUBOWSCY SP. J.
Opoczno

OBRÓBKA I CZYSZCZENIE ODLEWÓW...

11.04.202411.04.2024

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA JAKUBOWSCY SP. J.FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA JAKUBOWSCY SP. J.
Opoczno

Zakres obowiązków: OBRÓBKA I CZYSZCZENIE ODLEWÓW Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...