Filtruj

Praca Szlifierz - Michałów-Reginów

16-18 z 18 ofert pracy

Dobrze płatna praca dla szlifierza posadzek

ADAMADAM
Warszawa

Firma Crisoma realizująca prace przy renowacji posadzek i schodów z lastryko na terenie województwa mazowieckiego, w związku z dużą ilością zamówień poszukuje 2 doświadczonych pracowników. Wymagania: Doświadczenie przy szlifowaniu posadzek z lastryko, kamienia naturalnego, czy betonu. Komunikat...

17.04.202417.04.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

zatrudnię szlifierza na lakiernię

ZDZISŁAWZDZISŁAW
Warszawa

szlifowanie elementów meblowych do podkładu, do lakieru, pakowanie gotowych elementów itp....

10.02.202410.02.2024
od 28 zł

Szlifierz narzędziowy

Jawczyce

Zakres obowiązków: Obsługa szlifierek konwencjonalnych do szlifowania wałków i otworów. System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt z...

19.12.202319.12.2023
od 28 zł
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0156 s