Filtruj

Praca Szlifierz - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Tokarz - Szlifierz - Ślusarz z doświadczeniem

HUBERTHUBERT
Radom

Obowiązki: Tokarz - Szlifierz do starej tokarki z doświadczeniem Obsługa maszyn produkcyjnych. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Obsługa narzędzi pomiarowych. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych. Sumienność i zaangażowa...

19.06.202419.06.2024
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla Pracownika produkcji Szlifierza - wyjazd do Niemiec! [ko]

HUMAN & HUNTER SP. Z O.O.HUMAN & HUNTER SP. Z O.O.
Radom

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla jednego...

13.06.202413.06.2024

Pracownik Produkcji - Szlifierz

MATEUSZMATEUSZ
Radom

Radomska firma STALKO Sp. z O.O. Sp. K. z blisko 45 letnią tradycją - działa w zakresie obróbki metali. Głównie wykonujemy konstrukcje stalowe pod własne produkcje. Zatrudnimy pracownika na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI – SZLIFIERZ. Wymagania: • dokładność i sumienność; • wymagane doświadczenie...

12.09.202312.09.2023