Filtruj

Praca Szpachlarz - Lidzbark Warmiński

1-2 z 2 ofert pracy

SZPACHLARZ

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY DAREKS DARIUSZ SĘDROWSKIZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY DAREKS DARIUSZ SĘDROWSKI
Lidzbark Warmiński

Zakres obowiązków: Szpachlowanie-przygotowywanie, wygładzanie,wykańczanie, obrabianie powierzchni ścian metodą szpachlowania. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - doświadczenie zawodowe umiejętność - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem -...

06.09.202406.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZPACHLARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0549Obowiązki:Szpachlowanie-przygotowywanie, wygładzanie,wykańczanie, obrabianie powierzchni ścian metodą szpachlowania.Wymagania:Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: zasad...