Filtruj

Praca Szpachlowanie Malowanie - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

MALARZ

nowa oferta
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY LESZEK HERMANZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY LESZEK HERMAN
Piła

Zakres obowiązków: Malowanie, szpachlowanie, gładzie, przygotowywanie ścian pod malowanie. Praca na terenie Piły, w godz. 07:00 15:00, pn. pt. Pierwsza umowa - zlecenie na okres 3 m-cy. Zatrudnienie od zaraz. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie ...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Prace wykonczeniowe

PRACA REMONTYPRACA REMONTY
Piła

Firma działająca na terenie Piły i okolic zatrudni pracowników w zakresie: prac wykończeniowych: tynki, szpachlowanie natryskowe, malowanie, układanie płytek,wyburzenia, murowanie ścianek działowych, wykonywanie suchej zabudowy ściany, sufity Wymagania: \t*pracowitość, \t*punktualność, \t*odpowi...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK BUDOWLANY

Wałcz

Zakres obowiązków: - rozstawianie rusztowań - malowanie elewacji - mallowanie mieszkań - rozbiórki - podłogi-sufity, gips karton - szpachlowanie ścian Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - dyspozycyjność umiejętność - nie pijący alkoholu...

06.05.202406.05.2024