Filtruj

Praca Szpital - Jarocin

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryka/Pomocnika elektryka

JAKUBJAKUB
Jarocin

Poszukujemy instalatorów do pracy przy instalacjach elektrycznych i teletechnicznych. Osób z doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami jak również pomocników instalatorów. Firma nasza wykonuje kompleksowo instalacje na obiektach takich jak biurowce, szkoły, szpitale, hotele, hale jak również budynki ...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK

SZPITAL POWIATOWY W JAROCINIE SP. Z O.O.SZPITAL POWIATOWY W JAROCINIE SP. Z O.O.
Jarocin

Zakres obowiązków: Obsługa urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, obsługa zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, konserwacja sieci elektrycznego oświetlenia, obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń i instalacji automatycznej regulacji,...

12.02.202412.02.2024

elektryk

“SZPITAL POWIATOWY W JAROCINIE” SP. Z O.O.“SZPITAL POWIATOWY W JAROCINIE” SP. Z O.O.
Jarocin

Obsługa urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, obsługa zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW, konserwacja sieci elektrycznego oświetlenia, obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń i instalacji automatycznej regulacji, sterowania i zabez...