Filtruj

Praca Szwacz - Czechowice-Dziedzice

1-3 z 3 ofert pracy

Szwacz/Szwaczka

TRENKWALDERTRENKWALDER
Czechowice-Dziedzice

Obowiązki: szycie opakowań tekstylnych. Wymagania: podstawowe doświadczenie przy obsłudze maszyn szwalniczych, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: umowę o pracę (możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie już po 3 miesiącach), wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadc...

07.03.202407.03.2024

pracownik produkcji - szwalnia (1 zmiana)

nowa oferta
RANDSTADRANDSTAD
Bielsko-Biała

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej specjalizującej się w wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych poszukujemy osób, które będą pracować na stanowisku szwaczki / szwacza.Jeśli masz zdolności manualne i umiesz szyć, zapraszamy do zaaplikowania na naszą ofertę!oferu...

30.04.202430.04.2024

nowa oferta
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej specjalizującej się w wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych poszukujemy osób, które będą pracować na stanowisku szwaczki / szwacza. Jeśli masz zdolności manualne i umiesz szyć, zapraszamy do zaaplikowania na naszą ofertę! Zad...