Filtruj

Praca Szwaczka Jednozmianowa - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

pracownik produkcji - szwalnia (1 zmiana)

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej specjalizującej się w wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych poszukujemy osób, które będą pracować na stanowisku szwaczki / szwacza. Jeśli masz zdolności manualne i umiesz szyć, zapraszamy do zaaplikowania na naszą ofertę! Zad...

30.04.202430.04.2024

KRAWCOWA/SZWACZKA

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PATO PAULINA KURZYNIECFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PATO PAULINA KURZYNIEC

Zakres obowiązków: Szycie odzieży lekkiej, obługa overlocka i stębnówki. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 6.00-14.00 od PN do PT. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wymagane wykształcen...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0274 s