Filtruj

Praca Szwaczka Jednozmianowa

1-3 z 3 ofert pracy

KRAWCOWA/SZWACZKA

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PATO PAULINA KURZYNIECFIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PATO PAULINA KURZYNIEC
Bielsko-Biała

Zakres obowiązków: Szycie odzieży lekkiej, obługa overlocka i stębnówki. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 6.00-14.00 od PN do PT. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 Wymagane wykształcen...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Krawcowa / szwaczka

THM GROUPTHM GROUP
Rzeszów

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko KRAWCOWA. Szycie artykułów pościelowych, szycie lekkie.Miejsce pracy w RzeszowieOferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie pensja+premia- umowę na stałe- praca jednozmianowa- dobre warunki pracyOczekujemy:- umiejętności szycia na ...

KRAWCOWA-SZWACZKA

CETIN JACEK TYCZYŃSKICETIN JACEK TYCZYŃSKI
Wrocław

Zakres obowiązków: Praca na maszynach szwalniczych - szycie odzieży damskiej. Praca jednozmianowa w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - tel.: 601 899 346. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Krawiec* wykształcenie: brak wymagań, staż pr...