Filtruj

Praca Szwaczka Maszynowa - Cząstków Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

SZWACZKA MASZYNOWA

Cząstków Mazowiecki

Zakres obowiązków: Prace na maszynach służących do szycia, regulowanie mechanizmu igielnicy, przeciągacza nici, naprężacza nici, chwytacza oraz regulowanie długości ściegu Zszycie poszczególnych elementów w całość ( skóra ,podszewka), dobieranie igieł i nici zgodnie z przeznaczeniem Wymagania: wyk...

24.04.202424.04.2024

EMBRACE SP. Z O.O.EMBRACE SP. Z O.O.
Legionowo

Zakres obowiązków: SZYCIE WEDŁUG ZLECEŃ Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - kurs kroju i szycia w stopniu podstawowym umiejętność - szycie maszynowe staż pracy ogółem - lata: 2, miesiące: 2 Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1...

26.04.202426.04.2024

SZWACZKA

AIR-POL SP. Z O.O.AIR-POL SP. Z O.O.
Legionowo

Zakres obowiązków: Szycie na maszynach jednoigłowych, dwuigłowych, wielofunkcyjnych oraz na maszynach ciężkich. Wymagania: wykształcenie - podstawowe język obcy - polski (mowa: A1 - początkujący, pismo: A1 - początkujący) umiejętność - znajomość rysunku technicznego umiejętność - szycie maszynowe ...

22.02.202422.02.2024