Filtruj

Praca Szwaczka Maszynowa - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

SZWACZKA

P1H SP. Z O.O.P1H SP. Z O.O.
Kraków

Zakres obowiązków: 1. Łączenie elementów wyrobu szwalniczego oraz elementów montażowych w gotowy wyrób z używaniem maszyn szwalniczych. 2. Wykonywanie prostych operacji technologicznych na maszynach szwalniczych. 3. Współdziałanie z innymi pracownikami w przestrzeganiu procedur technologicznych w re...

20.03.202420.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na stanowisko Krawcowa/ Szwaczka /Konstruktor odzieży

POIPOI95POIPOI95
Kraków

Dynamicznie rozwijającą się szwalnia w Krakowie poszukuje od pierwszego marca w nowej lokalizacji (ul. Centralna, Kraków) szwaczek/ krawcowych oraz na stanowisko konstruktor odzieży. Szyjemy pełne spektrum produktów usługowo. Głównie produkcja własna - akcesoria dla zwierząt, oraz zlecenia zewnętrz...

19.07.202319.07.2023
od 4300 zł

SZWACZKA MASZYNOWA

ANNA PIOTROWSKA FIRMA PRODUKCYJNO - HANDLOWA CZARNAANNA PIOTROWSKA FIRMA PRODUKCYJNO - HANDLOWA CZARNA
Włosań

Zakres obowiązków: Wykonywanie pomiarów krawieckich, obsługa maszyn szyjących, dobieranie igieł i nici zgodnie z przeznaczeniem, prace wykończeniowe i poprawki odzieży, pakowanie odzieży, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - staż na ...

22.04.202422.04.2024