Filtruj

Praca Szwaczka Zakres - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

SZWACZKA MASZYNOWA/ KRAWCOWA

MAWVEN SP.C.MAWVEN SP.C.
Kielce

Zakres obowiązków: Praca na stanowisku szwaczki/ krawcowej - szycie odzieży na mszynie Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - chę do pracy umiejętność - bez nałogów umiejętność - Podstawowa obsługa Maszyn/y do szycia...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZWACZKA

Kielce

Zakres obowiązków: Szycie odzieży Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - umiejętność szycia...

07.05.202407.05.2024

SZWACZKA MASZYNOWA

ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY R. JARCZYŃSKIZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY R. JARCZYŃSKI
Kielce

Zakres obowiązków: Szycie odzieży damskiej. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - doświadczenie zawodowe minimum 1.5 roku umiejętność - chęć do pracy...

08.04.202408.04.2024