Filtruj

Praca Szwaczka - Granice

1-3 z 3 ofert pracy

SZWACZKA

BARBARA STELMASZEWSKA, STELMAN ODZIEŻ SPORTOWABARBARA STELMASZEWSKA, STELMAN ODZIEŻ SPORTOWA
Granica

Zakres obowiązków: Szycie odzieży lekkiej. Praca na cały etat od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Poziom wykształcenia - niewymagane. Wymagane doświadczenie w zawodzie szwaczki. Mile widziana dobra znajomość języka ukraińskiego...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Krawcowa Szwaczka , do szycia tapicerki meblowe

PIOTRPIOTR
Piastów

Zatrudnię krawcową do szycia tapicerki w zakładzie tapicerskim Praca na pełen etat Wymagane doświadczenie przy krojeniu i szyciu tapicerki meblowej...

21.05.202421.05.2024
od 4100 zł

Szwaczka , krawcowa doświadczona lub stażystka do nauki zawodu.

SUPERKISSEN24SUPERKISSEN24
Żyrardów

Stała praca na stanowisku: szwaczka- krawcowa w Żyrardowie Do stałego zespołu zatrudnimy jedną osobę z doswiadczeniem w szyciu na maszynie przemysłowej typu stębnówka. Szycie poduszek i materacy Istnieje też możliwość zatrudnienia osoby początkującej stażysty w celu nauki zawodu i dalszego rozw...

20.09.202320.09.2023
od 4000 zł