Filtruj

Praca Szwaczka - Sitaniec

1-3 z 3 ofert pracy

KROJCZY/SZWACZKA

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE INTERKRES SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE INTERKRES SP. J.
Sitaniec

Zakres obowiązków: Wykrawanie elementów materiału według określonych schematów, szkiców lub szablonów, wykrawanie elementów, wykonywanie tapicerki meblowej i mebli tapicerowanych, szycie pokrowców do mebli. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - umiejętności manualne umiejętność - komu...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZWACZKA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE WIZA WIESŁAWA ZAŁOGAPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE WIZA WIESŁAWA ZAŁOGA
Zamość

Zakres obowiązków: Szycie kieszeni, wszywanie podszewki. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - umiejętności w zawodzie szwaczka Mile widziane doświadczenie w zawodzie szwaczki...

27.08.202427.08.2024

SZWACZKA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/2095Obowiązki:Szycie kieszeni, wszywanie podszewki.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:umiejętności w zawodzie szwaczkaWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:Mile widziane doświadczenie w zawodzie szwaczkiMiejsce pracy: Przemysłowa 2B, 22-400 Zamość, p...