Filtruj

Praca Szwaczka - Zamość

1-2 z 2 ofert pracy

SZWACZKA MASZYNOWA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Zamość

Numer oferty: StPr/24/0830Obowiązki:Szycie ubrań, porządkowanie towaru, układanie materiałow szwalniczych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: nie wymagane Obsługa maszyn do szycia Wykształcenie:podstawoweZawód:Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)Pozostałe w...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE WIZA WIESŁAWA ZAŁOGAPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE WIZA WIESŁAWA ZAŁOGA
Zamość

Zakres obowiązków: Szycie ubrań, porządkowanie towaru, układanie materiałow szwalniczych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Szwaczka maszynowa umiejętność - Obsługa maszyn do szycia Doświadczenie w zawodzie...

05.04.202405.04.2024