Filtruj

Praca Szwajcarskie - Elbląg

SPECJALISTA W ZAKRESIE PSYCHOLOGII W OPINIODAWCZYM ZESPOLE SĄDOWYCH SPECJALISTÓW

SĄD OKRĘGOWY W ELBLĄGUSĄD OKRĘGOWY W ELBLĄGU
Elbląg

Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem. Szczegóły dotyczące naboru dostępne są na stronie internetowej https://elblag.so.gov.pl - zakładka oferty pracy Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 3 -wyższe studia z zakresu psychologii w Rzeczypospolitej Polsk...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista działu zakupów produkcyjnych

SCHMID POLSKA SP. Z O.O.SCHMID POLSKA SP. Z O.O.
Elbląg

Firma Schmid Polska Sp. zo. o. największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista działu zakupów produkcyjnych Miejsce pracy: Elbląg Opis stanow...

24.11.202324.11.2023

Magazynier wózkowy - Praca w Elblągu

AGNIESZKA WASIŁYSZYNAGNIESZKA WASIŁYSZYN
Elbląg

Firma Schmid Polska Sp. zo. o. największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier - wózkowy Miejsce pracy: Elbląg Zakres pracy: • Wydawanie i p...

13.07.202313.07.2023