Filtruj

Praca Szwedzki - Rzeszów

Doradca ds. kluczowych klientów w branży okiennej (j. angielski/francuski/szwedzki)

nowa oferta
GRH POLSKAGRH POLSKA
Rzeszów

Doradca ds. kluczowych klientów w branży okiennej (j. angielski/francuski/szwedzki) at GRH Polska / Pracuj w Sprzedaży Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne. Doradca ds. kluczowych klientów w branży okiennej (j. angielski/francuski/szwedzki) Lokalizacja:Rzeszów Ogłoszenie Bezpośrednie Szcz...

29.04.202429.04.2024

Specjalista ds. sprzedaży - ZDALNIE - j. szwedzki

SELOVYSELOVY
Rzeszów

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie customer experience.Już od ponad 7 lat zdobywamy cenne doświadczenie, tworząc międzynarodowe omnichannel contact center. Jesteśmy świadomi, że to skumulowane wrażenia ze wszystkich interakcji, zachodzących pomiędzy marką a konsumentami, wpływają na ich decyzje zakupo...

25.04.202425.04.2024

Praca dla kucharza w Danii

nowa oferta
IN-SERV TEAM SP. Z O.O.IN-SERV TEAM SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca na stanowisku samodzielnego kucharza Dbałość o standardy wydawanych posiłków Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy WYMAGANIA: Doświadczenie w zawodzie min. 5 lat Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny OFERUJEMY: Atrakcyjne zarobki do 30 000 DKK/msc Prac...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0181 s