Filtruj

Praca Szycie Odziezy

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnimy technologa szycia

PRODUCENTPRODUCENT
Konin

Zatrudnimy technologa odzieży do szycia miarowego koszul, spodni, marynarek, garniturów,Praca w Koninie na umowę zlecenie ruchome godziny pracy.Telefonicznie odpowiemy na wszystkie pytania...

07.05.202407.05.2024

SZWACZKA

TESSA ZAKŁAD KONFEKCJI ODZIEŻOWEJ IMPORT-EXPORT MICHALSKA TERESATESSA ZAKŁAD KONFEKCJI ODZIEŻOWEJ IMPORT-EXPORT MICHALSKA TERESA
Kalisz

Zakres obowiązków: Szycie odzieży lekkiej w całości. Wymagania: wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem - lata: 2 Umiejętność szycia, praktyka na stanowisku (przerwa w pracy na stanowisku szwaczki nie dłuższa niż rok)...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Krawca lub krawcowej do warsztatu krawieckiego w Opolu

LARIKO STUDIOLARIKO STUDIO
Opole

Warsztat krawiecki specjalizujący się w naprawie i szyciu odzieży w Opolu poszukuje krawca!Zapraszamy utalentowanego i doświadczonego krawca do pracy w naszym warsztacie. Oferujemy zarówno część etatu, jak i pełny etat, w zależności od Twoich preferencji.Wymagania:Doświadczenie w szyciu i naprawie o...

22.04.202422.04.2024