Filtruj

Praca Szycie - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYNY SZYJĄCEJ

Toruń

Zakres obowiązków: Zszywanie poduszek oraz poduszek do leżaków, obsługa maszyny szyjącej i związane z nią czynności. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe doświadczenie w pracy na stanowisku szwaczki, obsługa maszyny szwalniczej...

09.05.202409.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SZWACZKA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Toruń

Numer oferty: StPr/24/0709Obowiązki:szycie lekkiej odzieży mundurowej operacjamiMiejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3Wymagania:Wymagania konieczne:Zawód:Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 1)Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:umiejętność obsługi maszyn szwaln...

06.05.202406.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

BRYGADZISTKA ODZIEŻOWA

Toruń

Numer oferty: StPr/24/0708Obowiązki:nadzór nad produkcją odzieżyMiejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3Wymagania:Wymagania dodatkowe:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:umiejętność szycia, umiejętność kierowania zespołem Miejsce pracy: Skierniewicka 1-3, 87-100 Toruń, powiat: m....