Filtruj

Praca Szymon - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

DOJARZ

GOSPODARSTWO ROLNE SZYMON KUCZYŃSKIGOSPODARSTWO ROLNE SZYMON KUCZYŃSKI
Zamość

Zakres obowiązków: Udój bydła, prace porządkowe, zadawanie pasz. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy - Nie wymagamy doświadczenia

SZYMONSZYMON
Zamość

Polski producent w branży OZE posiadające całe Know How szuka handlowców oraz managerów! Oferujemy: - podstawa + prowizja - sama prowizja - programy motywacje - finansownie auta - szkolenia na każdym etapie - sprawdzony system pozyskania leadów - szybki montaż do 21 dni - gotowe narzędzia n...

04.06.202404.06.2024
od 5000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

BOLT Praca kierowca TAXI kat. B bez grafiku auto na wyłączność ZAMOŚĆ

Zamość

Rekomendowany Partner BOLT BESTSTAR Posiadający w swojej ofercie ponad 200 aut w całej Polsce, poszukuje kierowców do pracy na aplikacji przewozowej. Nie musisz posiadać własnej działalności. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie B2B umowy o prace ( okres 6mscy ) Czym charakteryzuje się t...

15.05.202415.05.2024
od 4000 zł