Filtruj

Praca Tachografy - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca kat. C/C+E - niskopodwozie, platforma, cztero-ośka

RRW POLSKARRW POLSKA
Gorzów Wielkopolski

Spółka RRW Polska ze względu na ekspansywny rozwój poszukuje kierowcy posiadającego prawo jazdy kategorii C i/lub C+E. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 14 lat, cały czas się rozwijając - dlatego chcielibyśmy zaprosić właśnie Ciebie do współpracy. Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej ...

01.07.202401.07.2024
od 9500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

EUROSPED SP. Z O.O.EUROSPED SP. Z O.O.

Obowiązki: - Transport towaru w ruchu międzynarodowym - Praca w systemie tygodniowym , od poniedziałku do piątku - Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. - Dbałość o powierzony sprzęt - Rozliczanie się z dokumentacji związanej z przewozem Wymagania: - Prawo jazdy kategorii C+E - D...

24.05.202424.05.2024

Kierowca C+E Międzynarodowy na BDF (kontenery) system 2/2 lub inny

IGOR GRZYWAIGOR GRZYWA

Zatrudnimy kierowcę z prawem jazdy kat. C + E w ruchu międzynarodowym. Szukamy kierowców z doświadczenie na kontenerach, przyczepa z osią skrętną. UWAGA jeśli nie posiadasz doświadczenia jest możliwość szkolenia wewnątrz firmy na terenie placu Stryków. Informacje dodatkowe: Praca w systemie 2/2,...

24.04.202424.04.2024