Filtruj

Praca Tadeusz - Imielin

1-3 z 3 ofert pracy

dam pracę

PPH TADEUSZ SPYRAPPH TADEUSZ SPYRA
Imielin

ślusarz spawacz...

07.05.202407.05.2024

ŚLUSARZ

TADEUSZ PISARSKI FIRMA PRYWATNA W.U.H. PISARSKI - 1TADEUSZ PISARSKI FIRMA PRYWATNA W.U.H. PISARSKI - 1
Siemianowice Śląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie konstrukcji stalowych: bramy, kraty i tp. Praca na 3/4 etatu. Godziny pracy 07.00-13.00. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Ślusarz* umiejętność - obsługa narzędzi pomiarowych umiejętność - Umiejętność spawania MIG/MAG umiejętność - podst...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc kuchenna w małej restauracji w Katowicach

TADEUSZTADEUSZ
Katowice

Praca w małej restauracji od poniedziałku do soboty w godz.od 11 do 19. niedzielę i święta nieczynne.kuchnia polska.mile widziane zaangażowanie.lojalnosc i pracowitość....

05.05.202405.05.2024
od 4200 zł