Filtruj

Praca Tadeusz - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

SPECJALISTA DS. PŁAC I KADR

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Olsztyn

Numer oferty: StPr/24/0668Obowiązki:Szczegóły oferty: https://zsme-olsztyn.bip.gov.pl/praca/oferta-pracy.html1.Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków płatnych z ubezpieczenia społecznego dla pracowników,naliczanie godzin doraźnych i ponadwymiarowych, naliczanie nagród jubileuszowych, odprawemerytalno-ren...

02.06.202402.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

praca dla kierowcy Kategoria D, karta kierowcy

TADEUSZTADEUSZ
Olsztyn

Nawiąże współpracę na stałe lub wyjazdy turystyczne z kierowcą kategoria D, karta kierowcy.Mile widziane doświadczenie w przewozach osób busem, autokarem.Mile widziani renciści , emeryci.Zapraszam do kontaktu....

29.05.202429.05.2024

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO - ENERGETYCZNYCH IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W OLSZTYNIEZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNO - ENERGETYCZNYCH IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W OLSZTYNIE
Olsztyn

Zakres obowiązków: Szczegóły oferty: https://zsme-olsztyn.bip.gov.pl/praca/oferta-pracy.html 1.Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków płatnych z ubezpieczenia społecznego dla pracowników, naliczanie godzin doraźnych i ponadwymiarowych, naliczanie nagród jubileuszowych, odpraw emerytalno-rentowych, dodatk...

27.05.202427.05.2024