Filtruj

Praca Taksowkarz - Kraków

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca Taxi +Bonus 300 zł. tyg.

nowa oferta
HYBGOHYBGO
Kraków

Cześć,Partner Taxi Hybgo poszukuje odpowiedzialnych kierowców do pracy na aplikacjach Uber/Bolt/Free Now w Krakowie.Oferujemy:- umowę zlecenie- wynagrodzenie prowizyjne - premie lojalnościowe dla aktywnych kierowców nawet do 300 zł tygodniowo!- wypłaty co tydzień - wypis z licencji Taxi oraz Identyf...

13.06.202413.06.2024

TAKSÓWKARZ

Kraków

Zakres obowiązków: Przyjmowanie zleceń przez centralę telefoniczną lub na postoju taksówek, pomaganie klientom z bagażami, dbanie o bezpieczne warunki przejazdu , bieżąca kontrola stanu technicznego samochodu, rozliczanie kosztów transportu. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe u...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca Ubera, Bolt, Free Now +Bonus 300 zł. tyg.

HYBGOHYBGO
Kraków

Witaj,Partner Taxi Hybgo poszukuje odpowiedzialnych kierowców do pracy na aplikacjach Uber/Bolt/Free Now w Krakowie.Spełniamy wszystkie przepisy dotyczące przewozu osób[Taxi] posiadając licencję Taxi oraz wypisy na każdy nasz samochód flotowy.Oferujemy:- umowę zlecenie- wynagrodzenie prowizyjne od o...

06.06.202406.06.2024