Filtruj

Praca Tano - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

TANCERZ ZESPOŁOWY

nowa oferta
OPERA NA ZAMKU W SZCZECINIEOPERA NA ZAMKU W SZCZECINIE
Szczecin

Zakres obowiązków: BIERZE UDZIAŁ W PRZEDSTAWIENIACH, LEKCJACH, PRÓBACH, PRÓBACH GENERALNYCH, PRACA INDYWIDUALNA NAD PRZYGOTOWANIEM POWIERZONYCH ZADAŃ, DOSTOSOWANIE SIĘ DO METOD PRACY DYRYGENTA, REŻYSERA, CHOREOGRAFA, SCENOGRAFA, KIEROWNIKA BALETU, PEDAGOGA. Wymagania: wykształcenie - średnie ogóln...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik Produkcji

nowa oferta
JOANNAJOANNA
Kobylanka

pracownik produkcji Stargard Dodane: Piątek, 14 Czerwiec, 2024 11:53 Szczegóły ogłoszenia Kategoria:Dam pracę / Produkcja Forma pracy:Pełny etat Umowa:Umowa o pracę Dodatkowe:Brak wymagań Płaca brutto min.:5000 zł Płaca brutto max.:7000 zł Wynagrodzenie:miesięcznie Pracodawca: prywatna os...

od 5000 zł

kierownik produkcji/pracownik produkcji

ROTALROTAL
Kobylanka

Jeśli masz:• Wykształcenie zawodowe techniczne: ślusarz, tokarz, spawacz, elektryk lub wyższe (mile widziane)• Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)• Doświadczenie jako ślusarz, blacharz (mile widziane ale nie konieczne)• Chęć do pracyTo znaczy, że idealnie trafiłeś!W nowej pracy będzie...

14.06.202414.06.2024