Filtruj

Praca Tapicer Meblowy - Unisław

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant meblowy, tapicer

ROMANROMAN
Unisław

Stabilna firma w wieloletnim doświadczeniem poszukuje tapicera, stolarza lub złotej rączki z możliwością przyuczenia na stanowisko serwisant meblowy i pomocnik serwisanta. opis stanowiska: dokonywanie napraw mebli u klienta sporządzanie dokumentacji serwisowej wymagania : prawo jazdy kat. B zm...

29.08.202429.08.2024
od 9000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Tapicer

NITEX W.MUCHA SP. K.NITEX W.MUCHA SP. K.
Płużnica

Tapicer Twój zakres obowiązków Wykonywanie tapicerki mebli zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi firmy Precyzyjny dobór odpowiednich materiałów tapicerskich, uwzględniając estetykę i trwałość Realizacja zadań zgodnie z planem produkcji Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięci...

11.09.202411.09.2024

TAPICER MEBLOWY

NITEX W. MUCHA SP. K.NITEX W. MUCHA SP. K.
Płużnica

Zakres obowiązków: tapicerowanie mebli oraz ich elementów składowych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - tapicer staż pracy ogółem - lata: 2...

10.09.202410.09.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0369 s