Filtruj

Praca Tapicer - Gniezno

1-3 z 3 ofert pracy

Tapicer

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Gniezno

Szukasz pracy od zaraz? Masz już doświadczenie w pracy jako tapicer? Nie zwlekaj! Aplikuj! Miejsce pracy: Mnichowo (koło Gniezna) Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku dbałości o jakość wykonywanych elementów i powierzony sprzęt umiejętność pracy w zespole Agencja zatrudnienia – nr wpisu 4...

02.04.202402.04.2024

Pomocnik tapicera/ Nabiałowiec | Ramaro

RAMARORAMARO
Kostrzyn

Obowiązki : klejenie pianki tapicerskiej (przyklejanie pianki do stelaży meblowych) wykrawanie elementów z pianki tapicerskiej nabijanie klipsów oraz naciąganie/ zakładanie sprężyn tapicerskich nabijanie tkanin technicznych lub włókniny na formatki sprężynowe odpowiedzialność za transport międz...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Tapicer

RANDSTADRANDSTAD
Mnichowo

Szukasz pracy od zaraz? Masz już doświadczenie w pracy jako tapicer?Nie zwlekaj! Aplikuj!Miejsce pracy: Mnichowo (koło Gniezna)oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową pracę w systemie 1-zmianowym wynagrodzenie podstawowe + premię za wynikizadaniatapicerowanie meblioczekujemydoświa...