Filtruj

Praca Tapicer - Sokolniki

1-3 z 3 ofert pracy

TAPICER

PAKDEK TRANS SP. Z O.O.PAKDEK TRANS SP. Z O.O.
Sokolniki

Zakres obowiązków: Przygotowanie stanowiska pracy, przygotowanie i obicie stelaża. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - rzetelność staż pracy ogółem - lata: 2 Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: null...

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POZOSTALI TAPICERZY I POKREWNI

Łódź

Zakres obowiązków: - wykonywanie prac tapicerskich - montaż elementów tapicerowanych - montaż stelaży - wykonywanie pomocniczych robót stolarskich - prace pomocnicze przy produkcji. Praca trzyzmianowa - praca na terenie całej Polski - praca trzyzmianowa Wymagania: wykształcenie - podstawowe mile...

28.08.202428.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię Tapicera, praca od zaraz

SYNKRO - CARBONESYNKRO - CARBONE
Łódź

Cześć! Chcesz pracować przy projektowaniu i wytwarzaniu unikalnych wnętrz samochodów?Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu w CarBone. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Tapicer. Projektujemy i wytwarzamy elementy wnętrza takie jak: siedzenia samochodowe boczki drzwi deski rozdziel...

25.03.202425.03.2024