Filtruj

Praca Targi Miedzynarodowe - Zawiercie

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży

nowa oferta
GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Zawiercie

Zakres zadań: utrzymywanie relacji z klientami oraz dystrybutorami, kontakt z klientami w zakresie obsługi produktowej oraz wiedzy merytorycznej, reprezentowanie firmy na kongresach i targach zagranicznych, wykonywanie instalacji oraz prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych, analizowanie rynk...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. rozwoju produktu

nowa oferta
Zawiercie

Zakres obowiązków: wspieranie Managera produktu w realizacji bieżących zadań, analizowanie rynku urządzeń okulistycznych pod katem oferowanych produktów, uczestniczenie w procesie tworzenia wytycznych do rozwoju sprzętu oraz oprogramowania, utrzymywanie kontaktu z klientami oraz dystrybutorami w zak...

Specjalista ds. marketingu - Social Media, Fb, Targi - Import z Chin

IMCHEXIMCHEX
Olkusz

Imchex Sp. zo.o. to szybko rozwijająca się międzynarodowa firma. Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorcóww procesie importu, realizując go od A do Z. Połączenie wiedzy, doświadczenia i zasobów, pozwala nam śmiało konkurować na rynkachkrajowym jak i zagranicznym. W swojej działalności wykorzystuje...

31.03.202431.03.2024
od 7000 zł