Filtruj

Praca Team Leader - Konin Żagański

TEAM LEADER - PRACE PRZY RECYKLINGU MAKULATURY (KONIN ŻAGAŃSKI)

OUTWORKING S. A.OUTWORKING S. A.
Konin Żagański

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego, zbiórka makulatury, sortowanie , magazynowanie jej w wyznaczonym miejscu, obsługa belownicy, nadzór nad jakością pracy pracowników tymczasowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące Chęć do pracy, uczciw...

18.03.202418.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/0205Obowiązki:Obsługa wózka widłowego, zbiórka makulatury, sortowanie , magazynowanie jej w wyznaczonym miejscu, obsługa belownicy, nadzór nad jakością pracy pracowników tymczasowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweWymagania pożądane:Wykształcenie...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Team Leader- prace przy recyklingu makulatury

GRUPA OUTWORKINGGRUPA OUTWORKING

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:Team Leader- prace przy recyklingu makulatury Team Leader- prace ...

05.02.202405.02.2024