Filtruj

Praca Technik Badan - Praszka

1-3 z 3 ofert pracy

Pielęgniarka/Ratownik Medyczny/Technik AM, Opiekun Medyczny

DIAGNOSTYKA S. A.DIAGNOSTYKA S. A.
Praszka

Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego​ Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pobieranie i oznakowanie materiału do badań, przygotowanie materiału i zleceń do przewozu, wydawanie wyników pacjentom, obsługę programu komputerow...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NZOZ BOMED zatrudni Technika RTG

NZOZ BOMEDNZOZ BOMED
Wieluń

Opis stanowiska: NZOZ BOMED poszukuje wykwalifikowanego technika RTG do naszego zespołu diagnostycznego. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie badań radiologicznych zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Zakres obowiązków: Wykonywanie zdjęć rentgenowskich ...

27.05.202427.05.2024

Technik farmaceutyczny - Kluczbork

REKRUTACJAREKRUTACJA
Kluczbork

Apteka Społeczna na Krakowskiej w Kluczborku zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO Zakres obowiązków: obsługa pacjenta zgodnie ze standardami firmy kontrola i realizacja recept wykonywanie leków recepturowych monitorowanie terminu ważności i dostępności preparatów w magazynie Oczekujemy: wyksz...