Filtruj

Praca Technik Biurowy - Kraśnik

1-2 z 2 ofert pracy

Technik budownictwa

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA “METALOWIEC” W KRAŚNIKUSPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA “METALOWIEC” W KRAŚNIKU
Kraśnik

organizowanie stanowiska zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii, wykonywanie prac związanych z działaniami biurowymi, nadzór nad pracami remontowymi, prowadzenie elektronicznych dzienników budowy...

22.02.202422.02.2024

TECHNIK BUDOWNICTWA

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIEC W KRAŚNIKUSPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA METALOWIEC W KRAŚNIKU
Kraśnik

Zakres obowiązków: organizowanie stanowiska zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii, wykonywanie prac związanych z działaniami biurowymi, nadzór nad pracami remontowymi, prowadzenie elektronicznych dzienników budowy Wymagania: wykształcenie...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0281 s