Filtruj

Praca Technik Biurowy - Starogard Gdański

1-3 z 3 ofert pracy

PEŁNOMOCNIK D/S OCHRONY INFORMACJI NIEJAWNYCH

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Starogard Gdański

Numer oferty: StPr/24/0594Obowiązki:1. Zapewnienie ochrony informacji niejawnych, w tym stosowanie środków bezpieczeństwa fizycznego.2. Zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa, w szczególności szacowanie ryzyka.3. Bieżąca kontrola ochrony informacji niejawnych oraz przestrzegania przepisów o ochronie ty...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
SĄD REJONOWY W STAROGARDZIE GDAŃSKIMSĄD REJONOWY W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

Zakres obowiązków: 1. Zapewnienie ochrony informacji niejawnych, w tym stosowanie środków bezpieczeństwa fizycznego. 2. Zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa, w szczególności szacowanie ryzyka. 3. Bieżąca kontrola ochrony informacji niejawnych oraz przestrzegania przepisów o ochronie tych informacji. ...

Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta w Agencji Biurowej w PZU

JUSTYNAJUSTYNA

Doradca klienta w Agencji Biurowej w Oddziale PZU Zakres obowiązków: - realizacja planów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych - obsługa klienta zgodnie ze standardami - Utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami - budowanie portfela klientów Wymagania: - praktyczna znajomość technik sp...

28.05.202428.05.2024