Filtruj

Praca Technik Budowlany - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

STANT TECHNIKA DIAMENTOWA SP. Z O.O.STANT TECHNIKA DIAMENTOWA SP. Z O.O.
Elbląg

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane/ prace przy technice diamentowej. Jedna zmiana, godziny pracy 08:00- 16:00 + czas potrzebny na dojazd do miejsca pracy. Umowa próbna - umowa zlecenie. Miejsce wykonywania pracy: okolice Trójmiasta, teren całego kraju - zgodnie ze zleceniami firmy Wymagania:...

22.08.202422.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pracownik Ogólnobudowlany

STANISŁAW JODŁOWSKISTANISŁAW JODŁOWSKI
Elbląg

Firma CONWAY STF SP. K. zajmuje się specjalistycznymi technikami fundamentowania. Specjalizujemy się w technologii wbijanych pali prefabrykowanych. Na rynku polskim jesteśmy od 2010 roku. Rekrutujemy na stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany- hakowy/sygnalista Opis stanowiska: · Prace ogólnobudow...

18.12.202318.12.2023

Malbork

Opis Firma CONWAY STF SP. K. zajmuje się specjalistycznymi technikami fundamentowania. Specjalizujemy się w technologii wbijanych pali prefabrykowanych. Na rynku polskim jesteśmy od 2010 roku. Rekrutujemy na stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany- hakowy/sygnalista Opis stanowiska: · Prace ogóln...

26.08.202426.08.2024