Filtruj

Praca Technik Budownictwa - Toruń

STANOWISKO URZĘDNICZE W ZAKRESIE INWESTYCJI I REMONTÓW W SĄDZIE OKRĘGOWYM W TORUNIU Z PRZEZNACZENIEM DO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGOSYGNATURA KONKURSU: KD.110.88.2024

SĄD OKRĘGOWYSĄD OKRĘGOWY
Toruń

Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: 1.przygotowywanie oraz wykonywanie zadań inwestycyjnych i remontowych, 2.sporządzanie programów funkcjonalno-użytkowych na potrzeby planowanych do realizacji zadań inwestycyjnych budowlanych, 3.prowadzenie spraw związanych z eksploata...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Płatne Praktyki w dziale Kontroli Jakości

GOLDBECK COMFORT SP. Z O.O.GOLDBECK COMFORT SP. Z O.O.
Toruń

Oferujemy:// płatne praktyki wakacyjne w wymiarze min. 2 m-cy na podstawie umowy zlecenie,// elastyczny grafik,// zdobycie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego,// poznanie środowiska pracy w międzynarodowej organizacji, opartej o wartości zaufania i odpowiedzialności,// wsparcie zespołu ...

25.04.202425.04.2024
Praktykapraktyka

Asystent ds. sprzedaży i marketingu

BEATABEATA
Głogowo

Jesteśmy firmą, która działa w branży budownictwa inwestycyjnego i deweloperskiego. W związku z rozwojem działalności poszukujemy do naszego Zespołu osoby na stanowisko Asystenta ds. sprzedaży i marketingu . Twój zakres obowiązków: Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy Spo...