Filtruj

Praca Technik Dentystyczny - Olesno

1-2 z 2 ofert pracy

TECHNIK DENTYSTYCZNY

NZOZ MEGA-DENT PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA JACEK DRABNZOZ MEGA-DENT PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA JACEK DRAB
Olesno

Zakres obowiązków: Odlewanie prac z gipsu i metalu, wykonywanie protez zębowych i innych prac protetycznych. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Technik dentystyczny* Dyplom technika dentystycznego...

06.09.202406.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Olesno

Numer oferty: StPr/24/0352Obowiązki:Odlewanie prac z gipsu i metalu, wykonywanie protez zębowych i innych prac protetycznych.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie ogólnokształcąceZawód:Technik dentystyczny*Pozostałe wymagania:Dyplom technika dentystycznegoMiejsce pracy: Marii Konopnick...