Filtruj

Praca Technik Elektronik - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Technik-Instalator systemów alarmowych

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA I OCHRONY JOKER SP. Z O.O.AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA I OCHRONY JOKER SP. Z O.O.
Gorzów Wielkopolski

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. powstała w 1990 roku w Poznaniu, jako jedna z pierwszych agencji ochrony. Działalność Agencji to nie tylko oferta handlowa. Dbając o bezpieczeństwo dużych przedsiębiorstw, nie zapominamy o tych, którzy potrzebują go najbardziej. Agencja wspiera sze...

25.04.202425.04.2024

Technik - Instalator systemów alarmowych

DZIAŁ TECHNICZNYDZIAŁ TECHNICZNY

gencja Detektywistyczna i Ochrony Joker zatrudni osobę na stanowisko Technika. Praca polega na wsparciu Działu Technicznego w branży security, montaż i uruchamianie nowych instalacji, utrzymywanie ciągłości pracy systemów monitoringu, konfiguracja systemów zabezpieczeń oraz elementów sieci. Wymaga...

02.04.202402.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Technik Utrzymania Ruchu - praca w Niemczech

Zadania: Usuwanie błędów i usterek oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych na maszynach produkcyjnych Praca według wcześniej otrzymanych wytycznych, instrukcji Optymalizacja procesu produkcyjnego Prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy Wymagania: Ukończenie szkoły zawodowej...

18.05.202318.05.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0386 s