Filtruj

Praca Technik Elektronik - Tczew

1-2 z 2 ofert pracy

Starszy Inżynier ds. Rozwoju Procesu/ Senior Process Development Engineer

nowa oferta
NG ENGINEERING GMBHNG ENGINEERING GMBH
Tczew

Aktywny udział w projektach badawczo-rozwojowych, Analiza specyfikacji technicznych klientów i zapewnienie zgodności z ich wymaganiami, Opracowywanie i wdrażanie koncepcji procesów produkcyjnych, Opracowywanie rozwiązań dla efektywnego wykorzystania linii produkcyjnych, Prowadzenie szkoleń dla praco...

13.05.202413.05.2024

Technik Utrzymania Ruchu

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Tczew

Zadania: - bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w produkcji (praski ręczne, testery, wtryskarki, maszyny pakujące), - lokalizowanie i diagnozowanie usterek, - przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń znajdujących się w części produkcyjnej, - wykonywanie cykliczn...

11.05.202411.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0207 s