Filtruj

Praca Technik Elektronik - Wysokie Mazowieckie

1-3 z 3 ofert pracy

Technik elektronik

EUROMILKEUROMILK
Wysokie Mazowieckie

Zakres obowiązków: montaż podzespołów automatyki i elektroniki lutowanie płytek szycie szaf elektrycznych wykonywanie linii kablowych, wiązek elektrycznych montaż robotów dla rolnictwa Nasze wymagania: zdolności manualne umiejętność pracy w zespole skrupulatność umiejętność montażu i lutow...

06.09.202406.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TECHNIK ELEKTRONIK

(EUROMILK) GAMA GROUP SZEPIETOWSCY SP. J.(EUROMILK) GAMA GROUP SZEPIETOWSCY SP. J.

Informacje podstawowe Miejsce pracy: Przemysłowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie Zakres obowiązków: Zakres obowiązków:-montaż podzespołów automatyki i elektroniki-lutowanie płytek-szycie szaf elektrycznych-wykonywanie linii kablowych, wiązek elektrycznych-mont...

31.08.202431.08.2024

GAMA GROUP SZEPIETOWSCY SP. J.GAMA GROUP SZEPIETOWSCY SP. J.

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: -montaż podzespołów automatyki i elektroniki -lutowanie płytek -szycie szaf elektrycznych -wykonywanie linii kablowych, wiązek elektrycznych -montaż robotów dla rolnictwa Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B [Umiejętność...

26.08.202426.08.2024