Filtruj

Praca Technik Elektryk - Bielsko-Biała

1-2 z 2 ofert pracy

Elektryk Utrzymania Ruchu

nowa oferta
NVH POLAND SP. Z O.O.NVH POLAND SP. Z O.O.
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn; propozycje i wdrażanie usprawnień maszyn w celu minimalizacji postojów i awarii; raportowanie wykonanych prac; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu kierunkowym (mile widziane technik elektryk, energetyk, automa...

23.05.202423.05.2024

Elektryk - do przyuczenia, mile widziane osoby po technikum!

nowa oferta
ADECCO POLAND SP. Z O.O.ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Czechowice-Dziedzice

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364 Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów/Ka...

21.05.202421.05.2024