Filtruj

Praca Technik Handlowiec - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Handlowiec Freelancer @ Blue Tank

nowa oferta
BLUE TANKBLUE TANK
Katowice

Blue Tank, jako partner Fortum, poszukuje Handlowców Freelancerów oraz Grup Sprzedażowych gotowych na przełamywanie standardów w branży energetycznej. U nas pasja spotyka się z innowacją, a wynagrodzenie idzie w parze z osiągnięciami! Co Oferujemy: Dostęp do najnowocześniejszych i konkurencyjnych pr...

05.05.202405.05.2024

Handlowiec / Handlowczyni w branży elektrotechnicznej

nowa oferta
SONEPAR POLSKA SP. Z O.O.SONEPAR POLSKA SP. Z O.O.
Katowice

Główny zakres obowiązków: Przygotowywanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów; Bezpośrednia obsługa klientów w oddziale; Zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego; Utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Oczekujemy: Doświadczenia w branży elektrotechnicznej bądź instalacyjnej - mil...

03.05.202403.05.2024

Doradca techniczno – handlowy – branża budowlana

nowa oferta
TUPLEX TD SP. Z O.O.TUPLEX TD SP. Z O.O.
Gliwice

Doradca techniczno – handlowy – branża budowlana Miejsce pracy: Gliwice Twój zakres obowiązków Realizacja celów sprzedażowych – obrót, marża – asortyment BUDOWLANY na terenie woj. śląskiego Wizytowanie klientów, rozwój współpracy z klientami, aktywne pozyskiwanie nowych klientów w sektorze BUDOWLANY...