Filtruj

Praca Technik Handlowiec - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Handlowiec Freelancer @ Blue Tank

nowa oferta
BLUE TANKBLUE TANK
Toruń

Blue Tank, jako partner Fortum, poszukuje Handlowców Freelancerów oraz Grup Sprzedażowych gotowych na przełamywanie standardów w branży energetycznej. U nas pasja spotyka się z innowacją, a wynagrodzenie idzie w parze z osiągnięciami! Co Oferujemy: Dostęp do najnowocześniejszych i konkurencyjnych pr...

11.06.202411.06.2024

HANDLOWIEC - BRANŻA UTRZYMANIA RUCHU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Toruń

Numer oferty: StPr/24/0777Obowiązki:- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, kontakt z Klientem instytucjonalnym - budowanie pozytywnego wizerunku firmyWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B obsługa pakietu MS OFFICE Wykształcenie:średnie zawodoweZawód...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Z.E.A.N.N. ROTOR SP. Z O.O.Z.E.A.N.N. ROTOR SP. Z O.O.
Toruń

Zakres obowiązków: - Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, kontakt z Klientem instytucjonalnym - budowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Technik handlowiec* uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umieję...