Filtruj

Praca Technik Informatyk - Konikowo

1-2 z 2 ofert pracy

Technik Informatyk w Dziale Utrzymania

REKRUTACJAREKRUTACJA
Nowy Konik

Zakres obowiązków: konfiguracja urządzeń IT, konfiguracja sieci wewnątrz firmy oraz na urządzeniach zewnętrznych, pomoc klientowi w konfiguracji sieci, konfiguracja, monitoring oraz serwis sieci na potrzeby klientów, serwis urządzeń, wgrywanie oprogramowania na urządzenia, instalacja, konfigu...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL TEORETYCZNYCH I PRAKTYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH W ZAKRESIE GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ

Koszalin

Zakres obowiązków: teoretyczna i praktyczna nauka zawodu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) w zakresie teoretycznych i praktycznych przedmiotów: - mgr inżynier, inżynier ( w zakresie informatyki, grafiki komputerowej, poligrafii cyfrowej), - l...

28.05.202428.05.2024