Filtruj

Praca Technik Instalacji - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

Technik/-czka Serwisu

INPOST SP. Z O.O.INPOST SP. Z O.O.
Elbląg

Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje! Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo, stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy nowe rozwiązania, takie jak InPost Fresh, Fulfillment czy InPost P...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter urządzeń przemysłowych / Delegacje Polska i zagranica

TURBOMECHANIKA SP. Z O.O.TURBOMECHANIKA SP. Z O.O.
Elbląg

Monter urządzeń przemysłowych Miejsce pracy - delegacje cala Polska i zagranica Opis stanowiska Prace remontowe, serwisowe, monterskie, ślusarskie na urządzeniach: - Turbiny parowe, gazowych i urządzeniach pomocniczych - Pompy, przekładnie, przekładnie hydrokinetycznych - Wymienniki ciepła - ...

30.04.202430.04.2024

ELEKTROMONTER OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW, KIEROWCA PRAWO JAZDY KAT B,

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG WODNO-KANALIZACYJNYCH W PASŁĘKU-JEDNOSTKA OPERATORSKA-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG WODNO-KANALIZACYJNYCH W PASŁĘKU-JEDNOSTKA OPERATORSKA-SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pasłęk

Zakres obowiązków: Obsługa, konserwacja, naprawa, remonty maszyn i urządzeń znajdujących się na przepompowni oraz na oczyszczalni ścieków, kierowca KAT B, prace na wysokościach godz. pracy 7-19 , 19-7 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie zawód - ...

02.04.202402.04.2024