Filtruj

Praca Technik Jakosci - Dzierżoniów

1-3 z 3 ofert pracy

Technik produkcji Szwecja- z językiem angielskim

ADECCO POLAND SP. Z O.O.ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Dzierżoniów

Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Rekrutacja fryzjer stylista, barber

GRUPA MRGRUPA MR
Świdnica

Jesteśmy na rynku ponad 10 lat. Nieustannie się rozwijamy, szkolimy i rozwijamy swoją pasje. Aktualnie rekrutujemy na stanowiska: Fryzjer-Stylista oraz Barber Stawiamy na jakość i mamy nadzieję, że Ty również. Liczy się też dla nas atmosfera w zespole oraz wzajemne wspieranie się. Dzięki temu łatwo ...

23.05.202423.05.2024
od 5000 zł

PRACOWNIK DO DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

Kamieniec Ząbkowicki

Zakres obowiązków: opracowywanie i bieżące aktualizowanie dokumentacji Systemu Jakości; nadzór nad zgodnością przebiegu procesów produkcyjnych; udział w opracowywaniu analizy ryzyka dla funkcjonujących procesów z wykorzystaniem odpowiednich metod i narzędzi; śledzenie, wdrażanie i przestrzeganie prz...

14.05.202414.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0791 s